تمجید ابوالقاسم طالبی از صحبت‌های دیشب حاتمی‌کیا +عکس


تمجید ابوالقاسم طالبی از صحبت‌های دیشب حاتمی‌کیا +عکس
تاریخ درج خبر : ۲۳ بهمن ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

تمجید ابوالقاسم طالبی به صحبت‌های دیشب حاتمی‌کیا +عکس دیشب مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در سالن همایش‌های برج میلاد تهران با حضور هنرمندان و مسئولان برگزار شد.

در این مراسم، ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان فیلم “به وقت شام” که برای دریافت سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی، روی سن رفته بود، سخنان آتشین و تندی را بر زبان آورد که از دیشب بازخوردهای زیادی داشته است.

حاتمی کیا گفت:

“من فیلم‌ساز وابسته و فیلم‌ساز این نظام هستم. فیلمسازی هستم که افتخار می‌کنم ۳۰ سال است روی این سن می‌آیم و می‌روم و برایم تازه نیست ولی دلم می‌خواهد از بچه‌های سازمان اوج که باید واژه سربازان گمنام امام زمان را به آنها داد، تشکر کنم.

متاسف می‌شوم از بعضی همکاران می‌شنوم که وقتی نامی مثل سازمان اوج به میان می‌آید از واژه‌هایی استفاده می‌کنند که کم‌کم به آن معنا می‌دهیم. من افتخار می‌کنم فیلمی ساخته‌ام درباره مدافعان حرم و افتخار می‌کنم برای ساخت این فیلم از عزیزی‌ مثل حاج قاسم سلیمانی جایزه گرفتم و افتخار می‌کنم به بچه‌های سپاه که امثال بنده را رشد دادند.”

ابوالقاسم طالبی فیلم‌ساز انقلابی کشورمان با انتشار پستی در حساب توییتری خود، به این سخنان حاتمی‌کیا واکنش نشان داد و از آن تمجید کرد.

طالبی در توییتر نوشت:

“جهاد با طاغوت و نفاق، ملکوتى‌تر از آن است که جان غرب‌اندود پادوهاى بى‌بى‌سى معنایش را فهم کنند. این عرصه، عقل و شرفى خلیفه‌الهى نیاز دارد که وابسته به نظام و منظومه فکرى سرخ شهیدان باشد؛ آنچنان که سرافرازانه فریاد کند من فیلمساز وابسته این نظامم”

تمجید ابوالقاسم طالبی به صحبت‌های دیشب حاتمی‌کیا +عکس

باشگاه خبرنگاران

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار