امام جمعه رشت: مسؤولان پاسخگوی مشکل تشکل‌های کارگری گیلان باشند


امام جمعه رشت: مسؤولان پاسخگوی مشکل تشکل‌های کارگری گیلان باشند
تاریخ درج خبر : ۲۵ بهمن ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

آیت‌الله زین‌العابدین قربانی روز چهارشنبه در دیدار با اعضای خانه کارگر تشکیلات گیلان با اشاره به اینکه بنده خود را جزو کارگران و کشاورزان دانسته و همیشه طرفدار محرومان هستم، اظهار کرد: مردم گیلان منش بالایی دارند و در بیان مشکلات خود غوغاسالار نیستند.
وی مردم گیلان را انسان‌هایی متدین و با حیا توصیف کرد و افزود: گیلانی‌ها مردمی کم توقع هستند و اگر یک‌سوم مشکلات این استان در استان‌های دیگر وجود داشت، مردم به خیابان‌ها می‌ریختند و ناهنجاری‌های اجتماعی ایجاد می‌کردند.
امام جمعه رشت با بیان اینکه گیلانی‌ها دارای حیای اجتماعی هستند، تصریح کرد: حیای اجتماعی عامل عقب‌ماندگی گیلانی‌ها شده زیرا استان‌های دیگر این امر را رعایت نمی‌کنند.
آیت‌الله قربانی بر شنیده شدن سخنان تشکل‌ها و کانون‌های کارگری و بازنشستگی گیلان توسط مسؤولان مربوطه تأکید کرد و گفت: کانون‌ها و تشکل‌های کارگری و بازنشستگی خواسته‌های خود را اعلام کنند تا مشکلات را به مسؤولان منتقل کنیم.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بنده به عنوان وکیل تشکل‌های کارگری و بازنشستگان مشکل این اقشار را به گوش مسؤولان مربوطه می‌رسانم، متذکر شد: از مسؤولان می‌خواهم پاسخ تشکل‌های مذکور را بدهند.
آیت‌الله قربانی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی کشور با همت کارگران و کشاورزان برطرف می‌شود، خاطرنشان کرد: پیامبر اکرم(ص) بر دست کارگر بوسه زد و این بوسیدن معنادار بود.
کارگران گیلان امنیت شغلی ندارند
حسن ایزدی دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات گیلان نیز در این دیدار توضیحاتی ارائه کرد.

ایرنا

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار