فرماندار رودبار: پشتوانه مردمی، نظام و انقلاب را بیمه کرده است


فرماندار رودبار: پشتوانه مردمی، نظام و انقلاب را بیمه کرده است
تاریخ درج خبر : ۰۴ اسفند ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

اسماعیل میرغضنفری در شورای اداری شهرستان رودبار که با حضور امام جمعه، نماینده و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان رودبار برگزار شد، اظهار کرد: دولت در راستای پویایی، تلاش و گفتمان صادقانه برغم تنگناهای موجود برای حل مشکلات و دغدغه‌های مردم تلاش و کار مضاعف انجام می‌دهد.

وی افزود: اگر چه آنچه لیاقت مردم است نتوانستیم انجام دهیم ولی نزد وجدان‌مان آسوده‌ایم که هر آنچه در توانمان است انجام داده‌ایم.

فرماندار شهرستان رودبار گفت: دولت تدبیر و امید در شرایطی دولت را تحویل گرفت که با وضعیت نگران کننده خزانه، تورم بالا، رشد اقتصادی منفی، صادارت راکد و مذاکرات به بن بست رسیده هسته‌ای و وضعیت نامطلوب ارتباطات بین المللی مواجه بود.

وی با بیان اینکه آن چیزی که نظام و انقلاب را بیمه کرده پشتوانه مردمی آن است که هر کجا آن را جدی نگرفتیم آسیب دیدیم، ادامه داد: دغدغه‌های مردم بعنوان مهم‌ترین موضوع در سر خط عملکرد ماست.

میرغضنفری یادآور شد: اگر انتقاد می‌کنیم و کارهای زمین مانده را متذکر می‌شویم چه خوب است عملکردهایی را که در شرایط بسیار سخت اعتباری انجام شده است، را صادقانه بگوییم.

وی اعتراضات اقتصادی، معیشتی و اشتغال را به حق دانست و تاکید کرد: اغتشاش، آسیب رساندن به مساجد، اموال عمومی و مردم پذیرفتنی نیست چراکه در جامعه اسلامی شنیدن تمام صداها در چارچوب قانون برای همه تعریف شده است و قانون فصل الخطاب همه است.

فرماندار رودبار با اشاره به تدبیر و بیانات مقام معظم رهبری در خصوص عذرخواهی از عدم اجرای عدالت، گفت: ایشان صریحا در این برهه که تمام دشمنان نظام و انقلاب همسو شده‌اند با شجاعت همیشگی آنجائیکه پای منافع مردم و نظام در میان باشد اعلام موضع می‌فرمایند.

میرغضنفری با بیان اینکه در تمام سخنان امام خمینی(ره) داشتن وحدت کلمه بعنوان میراث گرانبهای نظام اسلامی برای ما باقی مانده است، یادآور شد: تفکر دولت جدای از تفکر امام راحل و مقام معظم رهبری نیست و خود را ملزم به رعایت منویات این دو بزرگوار می‌داند؛ ما که مدعی پیروی از ولایت فقیه هستیم باید در عمل برای تحقق وحدت کلمه تلاش کنیم.

وی گفت: در آمریکا عده‌ای از برجام ناراحت هستند در داخل هم عده‌ای با قرائت مشترک از برجام مشکل دارند باید مضایق مردم را ببینیم، بر اساس نظرات عقلا سودآوری برجام بیشتر از زیانش بوده است در قواعد بین‌المللی باید دنبال برد – برد باشیم.

فرماندار رودبار با بیان اینکه اگر برجام هیچ دستاوردی نداشت چهره واقعی ایران را به دنیا نشان داد و ایران هراسی که دشمنان ایجاد کرده بودند از بین برد، تصریح کرد: وقتی مقام معظم رهبری که با صراحت سخن می‌گویند رفتار تیم مذاکره کننده هسته‌ای را تایید می‌کنند ما نیز باید از معظم له تبعیت نماییم.

میرغضنفری با اشاره به نتایج مطلوب همدلی و همزبانی گفت: با همین استراتژی در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی موفق بوده‌ایم اما اکنون دشمن اتحاد ملی ما را نشانه گرفته است و با ظرافت ورود می‌کند.

میرغضنفری افزود: دشمن بقدری دقیق و باریک رفتار می‌کند که در تریبون‌های نظام علیه نظام سخن گفته شود که در این راستا باید گفت اگر کسی وحدت مردم را دچار خدشه کند در مسیر دشمن قرار گرفته است و محکوم به فناست.

وی با تسلیت ایام فاطمیه و درگذشتگان سانحه سقوط هواپیمای تهران یاسوج و تبریک روز مهندس، از دست اندرکاران برنامه دهه فجر و مشارکت پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد و یادآورشد: در ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۳۹۸ پروژه و طرح عام المنفعه با ۵۴۹ میلیارد و ۲۳۶ میلیون ریال هزینه افتتاح و برای ۴۶۶ نفر هم فرصت شغلی فراهم شد.

فرماندار همچنین بااشاره به روزهای پایانی سال گفت: در این ایام حال و هوای خاصی حاکم است و چه خوب است همراه با شوق و ذوق شکفتن گل‌های بهاری عملکرد یکسال گذشته را بررسی نمائیم و ببینیم چه کارهایی انجام داده‌ایم.

ایسنا

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار