عضو ناظر بر شورای اشتغال کشور: هیچ قدمی برای پتروشیمی در گیلان برداشته نشده است/ آمار ایجاد اشتغال همه دروغ هستند


عضو ناظر بر شورای اشتغال کشور: هیچ قدمی برای پتروشیمی در گیلان برداشته نشده است/ آمار ایجاد اشتغال همه دروغ هستند
تاریخ درج خبر : ۱۷ اسفند ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

اسدالله عباسی با اشاره به عقب مانگی گیلان در پتروشیمی اظهار کرد: وزیر یک سال قبل با بالگرد برای بازدید از سایت پتروشیمی وارد استان شد و از آن بازدید کرد اما مسئولان استانی هیچ قدمی برای راه‌اندازی آن برنداشتند.

وی با بیان اینکه یک وجب زمین برای استقرار پتروشیمی در گیلان اختصاص پیدا نکرده افزود: استاندار قبلی و فعلی باید پاسخ دهند که برای احداث پتروشیمی در گیلان چه قدم خیری برای مردم برداشته‌اند.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سطح نامطلوب اشتغال در استان گفت: استاندار باید اعلام کند که تاکنون یک جلسه و یا کارگروهی تشکیل داده تا همه را جمع کند و برای اشتغال پایدار در استان تصمیم درست‌وحسابی بگیرد؟

عضو ناظر بر شورای اشتغال کشور با بیان اینکه تاکنون جلسه‌ای برای اشتغال گذاشته نشده تا ما در آن دعوت شویم و از کم و کیف آن باخبر باشیم خاطرنشان کرد: آمار و ارقامی که در رابطه با اشتغال داده می‌شود همه دروغ هستند و هیچ‌کدامشان نمی‌تواند واقعی باشد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اعلام تک‌رقمی شدن نرخ بیکاری در گیلان تصریح کرد: در کجای استان شغل در حدی که مسئولان اعلام می‌کنند ایجادشده است.

عباسی افزود: اگر میزان بیکاری دائم و فصلی گیلان را بررسی کنیم و با بیکاری پنهان جمع نماییم حداقل حدود ۲۰ درصد بیکاری در گیلان خواهیم داشت.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ارائه آمار درست از اشتغال و ایجاد زمینه برای توسعه اقتصادی گیلان گفت: درست نیست که مسئولان رفتاری را از خود نشان بدهند و به‌زور اعلام کنند که وضع گیلان خوب و توپ هست و هیچ مشکلی در استان وجود ندارد.

فارس

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار