برگزیدگان چهارمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند


برگزیدگان چهارمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدند
تاریخ درج خبر : ۱۸ اسفند ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

برگزیدگان چهارمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم معرفی شدنددر مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم با حضور رئیس سازمان صداوسیما و معاون سیما و جمع کثیری از هنرمندان، برگزیدگان این دوره از جشنواره تلو یزیونی معرفی شدند.

اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:

بخش پویانمایی:

بهترین فیلمنامه: سیاوش زرین آبادی و حیدریان برای «پهلوانان»

بهترین طراحی شخصیت ها: محمد میروهابی برای «سارا و سامان»

بهترین طراحی فضا: بهروز یغماییان برای «موزه»

بهترین انیمیت(متحرک سازی): محمد مهدی احمدی برای «تاریخ از این ور»

بهترین موسیقی: عمران طالبی برای «بازمانده»

بهترین کارگردانی: بابک و بهنود نکویی برای «روبی و جوجه ها»

بهترین تهیه‌کنندگی: رضا تقدسی برای «مهارت‌های زندگی ۲»

بهترین میان برنامه: رضا علی اکبریان کاهانی برای «فوتبال مدرن»

بهترین کلیپ موزیکال: مهناز یزدانی و حسین نظر پور برای «شادمانه»

بهترین دستاورد های فنی و هنری: وحید شاکری برای «رقص قاصدک ها»

بخش مسابقات تلویزیونی:

بهترین مسابقه میدانی: بلال الفت برای «ناهار فامیلی» (شبکه افق)

بهترین کارگردانی مسابقه میدانی: مجید بهرامی مقدم برای «تیپ مخصوص» (شبکه یک)

بهترین کارگردانی مسابقه استودیویی: سیدوحید حسینی برای «دستپخت»(شبکه یک)

بهترین اجرا: با تقدیر ویژه از حسین رفیعی و جواد مولانیا، جایزه برترین اجرا به افشین زی نوری برای «جادوی صدا» و «هوش برتر»

بهترین صحنه و دکور مسابقه: لوح تقدیر به پیمان قانع برای برنامه «کودک شو» و مهدی هاشمی «هوش برتر» (شبکه نسیم)

بهترین مسابقه استودیویی: حسین حسین خانی برای «جادوی صدا» (شبکه سه)

بخش مستند:

بهترین فیلم مستند: آرش لاهوتی برای «آبی کمرنگ» (شبکه مستند)

بهترین مجموعه مستند تلویزیونی: سید مازیار هاشمی برای «دکوپاژ» (شبکه افق)

بهترین کارگردانی: بطور مشترک فتح الله امیری و نیما عسگری «محیط بان و پلنگ» (شبکه جام جم) و محمد کارت برای «آوانتاژ» (شبکه مستند)

بهترین پژوهش: محمد مقدم برای «ایران در سپیده دم»(شبکه یک)

جایزه ویژه مستند: موسی جابری برای «اقلیم» (شبکه سه)

بخش فیلم و سریال:

بهترین تهیه کنندگی: محمدرضا شفیعی برای سریال «کیمیا» شبکه دو

بهترین کارگردانی: عزیز الله حمیدنژاد برای سریال «چرخ و فلک»

بهترین نویسندگی: علیرضا طالب زاده برای سریال «چرخ فلک» (شبکه یک)

بهترین بازیگر مرد: با تقدیر از بازیگران «چرخ و فلک» و «دیوار به دیوار»، فرهاد آئیش برای «پرده نشین» و «دیوار به دیوار»

بهترین بازیگر زن: بهناز جعفری برای «زیر پای مادر» (شبکه یک)

جایزه ویژه هیئت داوران: سروش صحت برای سریال «لیسانسه ها»

بهترین سریال تلویزیونی از نگاه مردمی: «پایتخت ۴» به تهیه کنندگی الهام غفوری

بهترین تیتراژ سریال از نگاه مردمی: احسان خواجه امیری برای سریال «هشت و نیم دقیقه»

باشگاه خبرنگاران

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار