مامیچ: دوستانی در ایران به ما کمک کردند/بازی سختی مقابل استقلال داشتیم


مامیچ: دوستانی در ایران به ما کمک کردند/بازی سختی مقابل استقلال داشتیم
تاریخ درج خبر : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

زوران مامیچ سرمربی تیم فوتبال العین پس از تساوى تیمش برار استقلال گفت: واقعاً بازی آسانی نبود و ما کار سختی داشتیم. استقلال تیم خوبی است و این تیم حمایت هوادارانش را در این مسابقه داشت.

او در مورد آنالیزى که از تیم استقلال انجام داده بود گفت: همانند هر تیم دیگری تیم‌ها را آنالیز می‌کنیم و البته دوستانی در ایران داریم که در آنالیز ما را کمک کردند.

مامیچ در مورد اینکه از چه دوستانى در ایران کمک مى گیرد و چه افرادى به او اطلاعات مى دهند گفت::به این سوال جواب نمى دهم.

او ادامه داد: نتیجه مساوى براى هر ٢ تیم خوب بود. هنوز وضعیت گروه ما مشخص نشده و همه تیم‌ها شانس صعود به مرحله حذفی را دارند. تیم ما چهار امتیاز دارد و فرصت زیادی نخواهیم داشت. باید تلاش کنیم تا در ٢ بازى آینده بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم.

سرمربی العین در مورد عملکرد تیم داورى عنوان کرد: در بازی رفت مقابل استقلال در مورد داوری صحبت نکردم و در این بازی هم صحبتی نمی‌کنم. در هر صورت بازی آسانی برای داوران نبود، اما آن‌ها عملکرد خوبى داشتند.

او درباره جو ورزشگاه آزادى تصریح کرد: جو خوبی در ورزشگاه حاکم بود و نمی‌دانم چرا برخی از اینکه اینجا امنیت ندارد صحبت مى کنند. جو ورزشگاه خوب بود. بازی مقابل ٩٠ هزار تماشاگر بسیار لذت بخش است. حتى پیش از دیدار امروز به بازیکنانم گفتم به زمین بروید و از این جو ورزشگاه لذت ببرید.

باشگاه خبرنگاران

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار