فرماندار رشت: ۹۳ پرونده بوم‌گردی در شهرستان رشت تایید شد


فرماندار رشت: ۹۳ پرونده بوم‌گردی در شهرستان رشت تایید شد
تاریخ درج خبر : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

سید محمد احمدی  در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان رشت در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: مشکل اقتصاد و اشتغال باید با برقراری تعامل سازنده و استفاده از راهکارهای مناسب برطرف شود.

فرماندار رشت با اشاره به اقدامات انجام شده در دو حوزه اشتغال پایدار روستایی و اشتغال فراگیر خاطرنشان کرد: نگاه دولت این نیست که با ارائه تسهیلات، درخواست‌‌کنندگان را گرفتارتر کند بلکه به‌دنبال تسهیل‌گری در زندگی مردم است.

احمدی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه ارائه تسهیلات بومگردی در شهرستان رشت عنوان داشت: تاکنون ۷۷۳ پرونده برای ارائه تسهیلات بررسی شده و ۹۳ پرونده تایید شده است.

فرماندار رشت با تاکید بر لزوم افزایش متقاضیان برای دریافت تسهیلات در حوزه بومگردی تصریح کرد: پرونده‌هایی که ارزش آنها تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان است پس از بررسی توسط کارگروه بوم‌گردی شهرستان و اخذ تاییدیه به بانک‌ها ارجاع داده می‌شود و نیاز به مطرح شدن در کمیته استانی ندارد.

وی آمار ایجاد اشتغال و فرصت‌های شغلی را معیار بررسی عملکرد مدیران در شهرستان رشت دانست و ابراز داشت: مسئولان و مدیران باید به گونه‌ای عمل کنند که مردم از صحبت‌های آنها مایوس نشوند و از خروجی جلسات آنها لذت ببرند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت با تاکید بر لزوم رفع مشکلات و موانع موجود در مسیر توسعه واحدهای صنعتی خاطرنشان کرد: واحدهای صنعتی موتور محرکه اشتغال هستند و سازمان صنعت معدن و تجارت باید از آنها حمایت کند.

فرماندار رشت اظهار داشت: همه مسئولان هدفشان حفظ و حراست از بیت المال است و بانک‌ها این نگرانی را نداشته باشند که آنها را موظف و مجبور به پرداخت تسهیلات به درخواست‌کنندگان می‌کنیم زیرا پرونده‌های ارجاع داده شده به آن‌ها کاملاً بررسی می‌شود.

تسنیم

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار