تا زمانی که پارکینگ آبنمای موزیکال پارک ملت راه اندازی نشود مورد تایید ما نخواهد بود


تا زمانی که پارکینگ آبنمای موزیکال پارک ملت راه اندازی نشود مورد تایید ما نخواهد بود
تاریخ درج خبر : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

در این دیدار علاوه بر دکتر نصرتی، سرهنگ محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور گیلان، سرهنگ فرشید رمضانی رئیس پلیس راهور رشت ، سروان بهمن مرمری صالح به همراه علی خلیلی مدیر حوزه شهردار و فاطمه قدیمی مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت نیز حضور داشتند.

در این دیدار شهردار رشت با تاکید بر پیگیری و رفع مشکلات آبنما جهت راه اندازی مجدد و با اشاره به مشکلات پیش روی آبنمای بوستان ملت گفت:تا زمانی که مجوز استاندارد ارائه نشود اجازه استفاده نخواهیم داد.

دکتر نصرتی افزود: ۷ کیلومتر کابل استفاده شده است که در صورت عدم رعایت شرایط استاندارد خطر برق گرفتگی دارد و ما در برابر جان شهروندان مسئولیم.

وی همچنین به نظر فرماندهی انتظامی در خصوص تماس های مکرر با ۱۱۰ در زمان فعالیت این آبنما اظهار داشت: صدای موزیک، تجمع و دست زدن مردم، مشکلاتی را برای ساکنین آن محدوده ایجاد می کند.
شهردار رشت همچنین با اشاره به مکث خودروها برای دیدن آبنما و مشکلات ترافیکی گفت: پیشنهاد دیوار ۵ متری با نقاشی سه بعدی را مطرح کردم.

سرهنگ محمدی نیز با بیان اینکه جانمایی آبنما مناسب نبود افزود: در زمان احداث نظر پلیس خواسته نشد حالا با نزدیک به ۹ میلیارد هزینه ، خواستار تایید هستند.

رئیس پلیس راهور استان گیلان افزود: تا زمانی که پارکینگ این مجموعه راه اندازی نشود مورد تایید ما نخواهد بود.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار