مدیر کل کانون گیلان: طرح نوروزی «عیدانه کتاب» در گیلان اجرا می شود


مدیر کل کانون گیلان: طرح نوروزی «عیدانه کتاب» در گیلان اجرا می شود
تاریخ درج خبر : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

اسفندیار ضیائی با اعلام این خبر اظهارداشت: نهادینه‌سازی فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی و هم‌چنین ایجاد بستر‌های مناسب برای بهره‌گیری کودکان و نوجوانان از فعالیت‌های فرهنگی، ادبی و هنری کانون، از اهداف اجرای این طرح محسوب‌می شود.
مدیر کل کانون گیلان در ادامه سیاست‌های ابلاغی آموزش و پرورش مبنی بر فراهم‌سازی زمینه‌ مطالعه    غیر درسی از سوی دانش‌آموزان را خاطرنشان‌کرد و از امانت کتاب و ارایه‌‌ی فعالیت‌هایی چون: قصه‌گویی، شعر‌خوانی، کاردستی، نقاشی و داستان‌نویسی  به کودکان و نوجوانان در ایام نوروز خبرداد.
ضیائی برهمین اساس به فعالیت مرکز فرهنگی هنری شماره ۱ کانون رشت از ساعت ۹ تا ۱۷ روزهای سوم تا دوازدهم فرودین سال ۹۷ اشاره‌کرد و افزود: کتاب‌خانه سیار روستایی بندر آستارا نیز سیزدهم فروردین ماه و هم‌زمان با «روز طبیعت» در سطح این شهر به ارایه‌ی خدمات فرهنگی به هم‌استانی‌ها و مسافران نوروزی خواهد‌‌پرداخت.
این مسوول استانی درهمین ارتباط ظرفیت‌های استان و موهبت‌های طبیعی آن را در جذب گردش‌گر گسترده توصیف‌کرد وضمن قدردانی از تلاش‌های مربیان کانون، ابزار امیدواری‌کرد اجرای این طرح جایگزین مناسبی برای تکالیف درسی دانش‌آموزان در ایام نوروز باشد.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار