اظهارات تأمل برانگیز دژاگه در مورد تیم ملی


اظهارات تأمل برانگیز دژاگه در مورد تیم ملی
تاریخ درج خبر : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷  

گیلان تایمز:

اشکان دژاگه ملی پوش کشورمان که در تیم ناتینگهام فارست توپ می زند،در مصاحبه ای با روزنامه بیلد آلمان گفت :هر چند ایران در جام جهانی در گروه مرگ قرار دارد و حریفان قدرتمندی چون اسپانیا و پرتغال شانس صعودش را کم رنگ تر می کند اما ما می خواهیم با صعود به مرحله یک هشتم نهایی تاریخ ساز شویم، چون پتانسیل صعود را داریم و این تنها یک شعار نیست.

دژاگه قصد دارد تاریخ ساز شود

دژاگه افزود: در حال حاضر موقعیت ما نسبت به چهار سال قبل تغییر کرده است. اکنون لژیونرهای بیشتری در ترکیب تیم حاضرند که تجربه بازی در لیگ های خارجی را دارند و این موضوع کمک زیادی به تیم ملی و صعود ما خواهد کرد.

دژاگه که بعد از مصدوم شدن در حال سپری کردن دوران نقاهتش است،گفت: از اینکه باز هم کی روش به من اعتماد کرده است و با وجود مصدومیت همچنان به من اطمینان دارد، بسیار خوشحالم و می خواهم جواب اعتماد او را بدهم و برای تحقق رویایم ۱۵۰ درصد نیرو بگذارم.

گفتنی است روزنامه بیلد آلمان به مناسبت تجربه بازی دژاگه در بوندس لیگا و دومین تجربه بازی اش در رقابت های جام جهانی با ملی پوش کشورمان مصاحبه و گزارشی از بازیکنان و مربی تیم منتشر کرد.

بیلد نوشت:ت یم ایران بعد از برزیل دومین تیم راه یافته به جام جهانی است. این تیم که بدون باخت راهی روسیه شد توسط کارلوس کی روش ۶۵ ساله هدایت می شود که باعث اعتماد به نفس و بالا بردن سطح انتظار هواداران شده است.

باشگاه خبرنگاران

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار