نماینده لاهیجان: لزوم افزایش نظارت بر منابع مالی و انسانی وزارت بهداشت در سال جاری


نماینده لاهیجان: لزوم افزایش نظارت بر منابع مالی و انسانی وزارت بهداشت در سال جاری
تاریخ درج خبر : ۲۸ فروردین ۱۳۹۷  

گیلان تایمز:

نیکفر با تأکید بر لزوم اجرای کامل طرح تحول سلامت از سوی وزارت بهداشت و درمان اظهار کرد: وزارت بهداشت باید در مدیریت صحیح منابع انسانی و مالی در سال ۹۷ اهتمام بیشتری داشته باشد.

وی با تأکید بر نظارت‌ها بر عملکرد منابع مالی و انسانی در وزارت بهداشت افزود: مدیریت صحیح منابع انسانی و منابع مالی در وزارت بهداشت مستلزم تقویت و شدت نظارت‌ها بر مدیران وزارتخانه است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه نظارت بر وزارت خانه وجود داشته اما باید بیشتر شود گفت: با توجه به سهم بالای مراکز درمانی در سلامت و بهداشت جامعه لازم است نظارت بر مراکز درمانی ازجمله بیمارستان‌های خصوصی و دولتی بیشتر شود.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم در فشار اقتصادی نسبتاً شدیدی قرار دارند و لازم است در حوزه بهداشت و درمان تحمیل هزینه‌های گزاف بر ملت به حداقل برسد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با تأکید بر اینکه همه اقدامات مسئولان باید در جهت افزایش رفاه جامعه باشد گفت: نداشتن دغدغه‌ای جز رنج مریض داری از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب است و همه باید تلاش کنند تا فشارها را بر مردم کاهش دهند و تدوین برنامه‌های حوزه سلامت ازجمله روستائیان و محرومین در جهت افزایش سلامت و بهداشت باشد.

فارس

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار