تیم حقوقی سپیدرود دست بکار شد؛ شکایت کیفری علیه عاملان نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی


تیم حقوقی سپیدرود دست بکار شد؛ شکایت کیفری علیه عاملان نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی
تاریخ درج خبر : ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷  

گیلان تایمز:

فرهاد خراسانی سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت در آستانه دیدار حساس و حیاتی سپیدرود و فولاد خوزستان و حواشی ایجاد شده که عامدا توسط اشخاص شناخته شده ایجاد گردید به خبرنگار ما گفت:

بر اساس مستندات، شواهد و اسناد مثبت بدست آمده تیم جدید حقوقی باشگاه در همین راستا جلسه ای را تشکیل و نهایتا مقرر گردید شکایتی را تحت عنوان نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی در دادسرای عمومی و انقلاب رشت علیه عامل یا عاملان آن به همین اتهام به ثبت برسانند.

خراسانی گفت : باشگاه انتقاد سازنده را می پذیرد و خود را خالی از ایراد نمی داند اما عنوان نمودن اخبار و نشر کذب در رسانه و فضاهای مجازی مثل پلمب شدن درب باشگاه و غیره و شایعه پراکنی بی اساس در جهت منافع مادی و شخصی خود در آستانه دیدار حساس این تیم علاوه بر عمل غیراخلاقی، هدفی جز تضعیف و تخریب تیم سپیدرود در بر نخواهد داشت. وی گفت از طرفداران درخواست دارم به شایعات توجهی نداشته و تمرکز خود را صرف حمایت از تیم خود معطوف دارند.

خراسانی تاکید کرد بر اساس تصمیمات متخذه در جلسه هیات مدیره، بر این موضوع تاکید گردید که تعقیب پرونده با شدت هر چه تمامتر پیگیری شود تا پس از مشخص شدن نتیجه آن من بعد شاهد چنین رفتار و اعمال ناجوانمردانه در محیط ورزش و جامعه فوتبال نباشیم.
وی همچنین یادآور شد: قانون مرجع رسمی رسیدگی به تظلمات و شکایات را مشخص کرده و مطمئنا فضای مجازی و رسانه ها مراد قانونگذار جهت رسیدگی به شکایات نبوده و شایسته است همگان با حقوق و تکالیف خود آشنا و آن را بکار برند.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار