نماینده مردم رشت: لزوم افزایش زیرساخت‌ها در پی مضاعف شدن گردشگران با راه‌اندازی قطار


نماینده مردم رشت: لزوم افزایش زیرساخت‌ها در پی مضاعف شدن گردشگران با راه‌اندازی قطار
تاریخ درج خبر : ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷  

گیلان تایمز:

محمدصادق حسنی در نشست مشترک با مدیران شهری در شهرداری اظهار کرد: شورا و شهرداری رشت باید از ظرفیت نمایندگان رشت در پیگیری پروژه‌های بزرگ و ملی رشت بیشتر استفاده کنند.

وی با اشاره به معضل زباله و رودخانه‌های رشت افزود: معضل زباله و رودخانه‌های رشت ازجمله پروژه‌هایی است که لازم است مسئولان شهری با استاندار و معاونین وی تشکیل جلسه داده و اقدامات اساسی در خصوص آن انجام دهند.

نماینده مردم رشت در خانه ملت با اشاره به اتصال رشت به شبکه ریلی کشور گفت: با شنیدن سوت قطار و توسعه حمل‌ونقل ریلی در رشت ظرفیت گردشگری شهرستان مضاعف می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با تاکید بر اینکه قبل از ورود گردشگران به رشت و ایجاد بحران‌های پی آن نیاز به ایجاد زیرساخت‌ها داریم تصریح کرد: رشت با ظرفیت‌های موجود با چند برابر شدن ورود گردشگران و بدون برنامه‌ریزی متضرر می‌شود.

حسنی با تاکید بر اینکه قطار شهری از دغدغه‌های اصلی شهر رشت برای برون‌رفت ترافیک است بیان کرد: باید همه کمک کنند تا این مطالبه مردمی به یک باور تبدیل‌شده و به‌زودی مردم از این نوع خدمات شهر بهره‌مند شوند.

وی با تاکید بر اینکه اگر زیرساخت‌های شهری برای ارائه خدمات به گردشگران محیا نشود فرصت‌ها تبدیل به تهدید می‌شوند خاطرنشان کرد: در حال حاضر نتیجه سفر گردشگران به رشت و گیلان تنها تولید زباله و هزینه‌بر ما برای مدیریت پسماند است و نباید ایجاد قطار شهری و شنیدن سوت قطار به گیلان سرنوشت ما را با معضل زباله در گیلان پیوند بزند.

فارس

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار