چرا کسی در اداره محیط زیست گیلان پاسخگو نیست؟/ سیداکبر خوشحال


چرا کسی در اداره محیط زیست گیلان پاسخگو نیست؟/ سیداکبر خوشحال
تاریخ درج خبر : ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷  

گیلان تایمز:

مقام معظم رهبری: مدیران باید پاسخگوی مردم باشد
گفتنی است مدتی پیش در روستای جیرسرباقر خاله خمام یک شکارچی با نهایت بی رحمی اقدام به شکار چندین قو کرده البته می گویند شکار قو ممنوع است، خوشبختانه محیط بانان با همکاری اهالی شکارچی متخلف را دستگیر و قو های شکار شده را توقیف می کنند اهالی جیرسر باقر خاله خمام می گویند چندین بار پیگیر پرونده شدیم که با متخلف شکارچی چه برخوردی کرده اند و پرونده قو به کجا رسیده است کسی پاسخگو نیست من خبرنگار هم از اول روزعید تا به امروز هر قدر تلاش برای دیدار محمد پور مدیر کل محیط زیست گیلان کردم متاسفانه نتیجه ای حاصل نشده است. ولی مردم میگویند شکارچی متخلف قو را در همان شب آزاد کرده اند !
چرا مدیر کل محیط زیست گیلان در اینگونه موارد برای اطلاع رسانی پیش قدم نمی باشد و تاکنون اعلام نکرده که چه برخوردی با شکارچی متخلف داشته است و چرا از رسانه ها دوری می کند سوالی است که در محافل مردمی مطرح می باشد ما هم همچنان انتظار داریم که حداقل با دو کلمه پیام اعلام کنند که پرونده به کجا تحویل شده همچنان چه برخوردی با شکارچی متخلف کرده اند تا با انعکاس آن عبرتی برای سایرین شوند .

گیلان تایمز: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار