اختصاصی/ مسئول هنرستان آگه: نمایشگاه عکاسی را با هدف معرفی شهر رشت برگزار کردیم


اختصاصی/ مسئول هنرستان آگه: نمایشگاه عکاسی را با هدف معرفی شهر رشت برگزار کردیم
تاریخ درج خبر : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷  

گیلان تایمز:

به مناسبت هفته معلم نمایشگاه عکاسی در رشت برگزار گردید و گفتگویی در این زمینه با مسئول هنرستان آگه انجام دادیم، مشروح این گفتگو را در ادامه مطالعه کنید:
هدف ونحوه برگذاری
هنرستان آگه تنها هنرستانی است که در رشته های عکاسی، گردشگری، آشپزی و هتل داری در رشت مستقر است، که هدف ما استفاده از پتانسیل هنروران در این فضا است و ما تصمیم گرفتیم دانش آموختگان عکاسی و گردشگری را در یک مسیر سوق دهیم که بتوانیم از توانایی هر دو رشته استفاده لازم را ببریم، دانش آموختگان گردشگری با آغاز هر فصل و با توجه به توانایی های خودشان تحقیقاتی را با موضوع شهر رشت و بافت های قدیمی این شهر انجام دادند.
خبر خوش هم داریم و می تونیم این مژده را بدهیم که این قدم اول ما بوده و قدم های بعدی فراتر از شهر رشت باشد.
هدف ما آشنایی با منطقه های گردشگری بود که تحقیق هایی صورت گرفت و دانش آموختگان با توجه به همان تحقیق عکاسی می کردند، عکس ها را برای ما ارسال و پس از کارشناسی با توجه به اماکنی که در نظر داشتیم انتخاب گردید.
جایگاه عکس ها و اهمیت آنان
اهمیت عکس ها در یک سطح اند، اما دانش آموختگان در یک سطح نیستند به این دلیل که هر شخصی یک دید خاصی دارد و با زاویه دید خودشان و زیبایی شناسی خودشان عکس می گیرند.
حرف آخر
بازدیدها خیلی خوب بود اشخاص سیاسی و هنرمندان شهر هم آمدند و استقبال مردم هر روز شلوغ تر از روز قبل بوده است و تشکر می کنم از تک تک مردم عزیزمان.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار