برانکو: در حال مطالعه متن قرار داد جدید خود هستم/ لیگ قهرمانان آسیا همانند مهد کودک نیست


برانکو: در حال مطالعه متن قرار داد جدید خود هستم/ لیگ قهرمانان آسیا همانند مهد کودک نیست
تاریخ درج خبر : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷  

گیلان تایمز:

برانکو: در حال مطالعه متن قرار داد جدید خود هستم/ لیگ قهرمانان آسیا همانند مهد کودک نیستبرانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم درباره نبود تمرکز کافی به علت نداشتنن قرارداد با پرسپولیس اظهار کرد: تمرکز من و دستیارانم بر روى بازى برگشت برابر الجزیره امارات است. همچنین متن قرارداد( پروپوزال) را به من و دستیارانم دادند و در حال مطالعه این متن هستیم. ظرف ٢ روز آینده روى آن کار مى کنیم.

برانکو درباره انتقادات به بازى رفت برابر الجزیره امارات گفت: من این انتقادات را درک نمى کنم چرا که شایسته باخت برابر الجزیره نبودیم . در مهدکودک بازى نمى کنیم و این بازى هاى لیگ قهرمانان آسیاست. قرارداد روماریو بازیکن الجزیره به اندازه کل بودجه باشگاه پرسپولیس است. نتیجه قابل جبران است و در فوتبال هر چیزى ممکن است رخ بدهد. تیم رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا پیروز شد اما در لالیگا شکست خورد.ما تنها تیمى هستیم که بدون بازیکن خارجى در لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم.

او درباره اینکه قرارداد بازیکنان پرسپولیس هم تمدید نشده است، بیان کرد: این مسئله ظرف ٧ تا ١٠ روز آینده حل مى شود.

برانکو درباره اینکه پرسپولیس در داورى ها متضرر شده است، بیان کرد: بازیکنان ما نیاز به حمایت دارند و در جدول متزلزترین تیم از لحاظ داورى بودیم. به هر حال بازیکنان ما إنسان هستند و ماشین نیستند. بازى با الجزیره ٢ بر یک باختیم اما مالکیت توپ در اختیار ما بود.

سرمربى پرسپولیس درباره وضعیت مصدومان پرسپولیس گفت: مشکل تیم ما فقط مصدومیت کامیابى نیا است که خوشبختانه مشکلش حاد نیست و تا روز دوشنبه خواهیم دید که مى تواند بازى کند یا امکان همراهى تیم را ندارد. خوشبختانه نیازى به عمل جراحى ندارد.آخرین بررسى را روز شنبه روى کتفش انجام مى دهیم تا ببینیم مى تواند بازى کند یا نه!

باشگاه خبرنگاران

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار