برگزاری هفدمین دوره«۳۰روز با قرآن»در فومن


برگزاری هفدمین دوره«۳۰روز با قرآن»در فومن
تاریخ درج خبر : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷  

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن از برگزاری هفدمین دوره سی روز با قرآن کریم در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گیلان تایمز، یوسف نیک‌انجام ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه پر فیض و برکت رمضان،به برگزاری مراسم معنوی ۳۰روز با قرآن در فومن اشاره و اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن ماه پر فیض و برکت رمضان، هفدهمین دوره مراسم معنوی سی روز با قرآن کریم  به همت انجمن قرآن و عترت(ع) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن شهدای خدمتگزار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن برگزار می‌شود.

وی به آغاز این مراسم معنوی همزمان اولین روز ماه رمضان اشاره کرد و افزود: برای هفدهمین سال متوالی،مراسم معنوی سی روز با قرآن از پنجشنبه ٢٧ اردیبهشت ماه مصادف با اولین ماه مبارک رمضان در سالن شهدای خدمتگزار این شهرستان برگزار شده است.

نیک‌انجام به اهمیت تلاوت قرآن اشاره و خاطرنشان کرد:قرآن،جامع‌ترین کتاب و جاودانه‌ترین  معجزه  الهی است که  گذشت زمان نه تنها از جاذبه این کتاب نکاسته  بلکه  روز به  روز  بر ابعاد عظمت  و جذابیت آن افزوده  میشود.

وی گفت: مراسم  معنوی  سی  روز با  قرآن کریم با هدف ترویج و نشر فرهنگ و معارف قرآنی  هر روز در ماه مبارک رمضان از  ساعت  ١٨ عصر در سالن شهداء خدمتگزار مجتمع  فرهنگی و هنری سیدالشهداء برگزار میشود.

نیک‌انجام ادامه داد:در این مراسم هر روز یک جز قرآن کریم توسط سه قاری برتر شهرستان برای مستعمین تلاوت م‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در پایان به برنامه‌های جانبی این دوره اشاره و اظهار کرد:برگزاری مراسم معنوی سی روز با قرآن، تفسیر قرآن کریم،برگزاری نمایشگاه خوشنویسی اقراء،جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع)،محفل انس با قرآن همراه با مداحی«در سوگ یار مولا»،نمایشگاه عکس، سوگواره پدر یتیمان،برپایی نمایشگاه روز قدس، حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس،جشن بزرگ شکرانه ماه رمضان همراه با تجلیل از فعالان قرآنی از برنامه‌های جانبی این دوره مراسم سی روز با قرآن کریم است.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار